Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pražský magistrát si s občany hl.m. Prahy začíná příliš zahrávat... Několik rozhodnutí, které se pochopitelně nelíbí veřejnosti, a každý si uvědomí, že je načase, aby Modrá barva vypadla... cituju z Antikapitalista.cz: "...25 miliard padlo na tunel Blanka, který podle dopravních expertů dopravě v centru prakticky neodlehčí. 3 miliardy šly na naprosto nevýhodný pronájem sídla magistrátu v Jungmannově ulici. 890 milionů korun stála karta Opencard, která se doteď nehodí skoro k ničemu, ač v jiných městech mají lepší multifunkční karty mnohem levněji. 142 milionů (většina z dotace EU) padla za tři kilometry cyklostezky ve Vysočanech – na zápis do Guinessovy knihy! A 2 miliardy mají jít na turnikety v metru, jejichž údržba (nemluvě o počáteční obří investici) spolkne pravděpodobně více peněz, než DP získá na tržbách od černých pasažérů!" Rozhodně jděte k volbám a nedopusťte, aby ODS opět vyhrála! Je to jen v našich rukou a pokud opět vyhrají, bude se toto opakovat! Není přece možné, aby jsme si nechali rozežírat republiku Ríťou, Bémem a mnoha dalšími! Je načase ukázat, co chceme a co ne! Doufám, že 4. Pražská defenestrace ukázala dost, aby bylo možné odvrátit další sérii korupcí a podvodů! Opakuji, je to pouze v našich rukou!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mastery of Blood Intimidation Readings

(AJoughGormZoom, 8. 10. 2018 5:09)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/equivalent-cialis-sans-ordonnance/

Blood Pressure Readings Explained

(AweneSefinty, 28. 7. 2018 10:41)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-cialis-en-france/